Svatební šaty

Pro Váš svatební den nabízíme více jak 100 modelů značkových svatebních šatů od známých návrhářů. Můžete si u nás vybrat ze značek jako jsou Alfred Angelo, Mori Lee, Miss Kelly, Divina Sposa a další. Vybrat si můžete z různých druhů, nabízíme korzetové šaty, klasické šaty, šaty s vlečkou i šaty pro budoucí maminky. Tyto šaty nabízíme ve velikostech 34 až 52. Dále máme různé barvy, klasické bílé a champagne, i šaty v různém barevném provedení. Jakékoliv svatební šaty Vám upravíme na míru.
Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Svatební šaty Více fotografií naleznete na Facebooku

Společenské šaty

Náš svatební salon funguje také jako půjčovna společenských šatů. V součastnosti nabízíme společenské šaty ve velikostech 34 až 52. Podobně jako svatební, i společenské šaty neustále doplňujeme, obnovujeme, před každou sezonou objednáváme nové kolekce. Půjčovné u společenských šatů se pohybuje v rozmezí 500 Kč - 4 000 Kč (to vše samozřejmě za víkend či dobu dohodnutou pro zapůjčení) dle stylu a značky.

Šaty si u nás můžete nejen zapůjčit, ale také zakoupit.

K šatům nabízíme samozřejmě také společenskou obuv a bižuterii, která je české výroby postříbřená zdobená českým sklem.

Společenské šaty Společenské šaty Společenské šaty Společenské šaty Společenské šaty Společenské šaty Společenské šaty Společenské šaty Více fotografií naleznete na Facebooku

Plesové šaty

Zahrnují jednodušší či složitější dlouhé společenské šaty, které jsou využívány našimi zákaznicemi především na závěrečné věnečky (kotony) v tanečních, na maturitní či jiné plesy nebo větší společenské události. V nabídce našeho salonu najdete zahraniční luxusní společenské šaty.

NÁŠ TIP: Kdy vybírat společenské šaty?
Pokud znáte přesný termín plesu, nebojte se přijít i tři nebo čtyři měsíce předem. Zajistíte si tak, že nebudete omezena tím, že některé modely jsou již zadané.