JAK TO U NÁS CHODÍ S VÝBĚREM SVATEBNÍCH ŠATŮ

 Objednávka

Objednejte si předem telefonicky či e-mailem svoji návštěvu u nás zhruba 1-2 týdny předem. Jen tak Vám zaručíme, že se Vám budeme moci ihned věnovat. Prosíme, neobjednávejte se přes Facebook nebo Instagram. Navšivte nás osobně, nebo se objednejte telefonicky na  +420 773 267 303.

 Výběr šatů

Dostavte se včas v objednaném termínu. Rádi Vám doporučíme pro Vás vhodné svatební šaty a pomůžeme s výběrem. Věnovat se Vám bude některá z našich svatebních asistentek, která Vás pak bude provázet po celou dobu Vašich svatebních příprav. Další návštěvy a zkoušky u nás si proto ideálně dohodněte přímo s ní.

 Co potřebujete k výběru šatů?

Pouze dobrou náladu, chuť do zkoušení a případně pár poradců z řad Vaší rodiny či kamarádek. Vše ostatní najdete u nás (boty, prádlo, doplňky). Ideální počet poradců je 2-3, pokud jich budete mít více, těžko se shodnete na výběru šatů a budete z toho nešťastná. Navíc i naše kapacity jsou omezeny, zejména v sezonu bývá hodně plno. Své malé ratolesti nechejte raději doma nebo jim zajistěte hlídání, málokteré dítě vydrží v klidu 1-2 hodinový výběr šatů a zkoušení si neužijete ani Vy, ani dítě a ani ostatní zákazníci, se kterými se v salonu můžete potkat.

 Rezervace šatů

Pokud si vyberete své vysněné svatební šaty, sepíšeme s Vámi smlouvu o zapůjčení svatebních šatů a zaplatíte u nás REZERVAČNÍ POPLATEK ve výši 2 000, 4 000 nebo 5 000Kč dle výše půjčovného (3-7 tis., 8-12 tis., 13-15 tis.). Zbytek půjčovného doplatíte při vyzvednutí šatů. Doporučujeme důkladně si smlouvu přečíst, protože v ní naleznete vše, co potřebujete vědět. K sepsání smlouvy i vyzvednutí šatů budeme potřebovat Váš OBČANSKÝ PRŮKAZ.

Rezervační poplatek je NEVRATNÝ, lze jej však 1x převést na jiné svatební šaty bez udání důvodu či převést na jiný termín svatby. Výměny šatů z důvodu změny postavy jsou možné bez omezení. Rezervační poplatek nelze převést na jiné zboží či služby čerpané u nás!

 Zkoušky

V rámci sepsané smlouvy máte nárok na následující zkoušky bez poplatku:

1. zkouška

při výběru šatů

2. zkouška

cca 2-4 týdny před svatbou za účelem upřesnění úprav a doladění potřebných doplňků. Na tuto zkoušku je nutno se objednat cca 1 měsíc předem, šaty bývají v sezonu často mimo salon na svatbách. V případě, že jste si šaty rezervovala kratší dobu před svatbou a úpravy nejsou potřeba, postava se Vám nezměnila, není tato zkouška nutná, je to jen na Vašem uvážení...

3. finální zkouška

Pokud zkouška č.2 proběhla krátce před svatbou a úpravy šatů nejsou nutné, pak finální zkouška není nutná a šaty lze převzít bez zkoušení.

  Na každou zkoušku se předem objednejte, abychom Vám mohli zaručit, že dané šaty budou v termínu zkoušky v salonu k dispozici!


Vyzvednutí a vrácení šatů

Svatební šaty si obvykle vyzvedáváte 2 dny před termínem svatby (tedy sobotní svatby ve čtvrtek) a vracíte je 2 dny po svatbě (tedy v pondělí). Termíny vyzvednutí i vrácení jsou uvedeny na smlouvě. Pozor! Při pozdním vrácení bez předchozí dohody účtujeme penále! Pokud potřebujete delší dobu zapůjčení šatů, je možné se s námi dohodnout.

Poškození šatů

Může se stát, že zapůjčené svatební šaty náhodou poškodíte. V tom případě pak bude nutné vzniklou škodu uhradit. Většina škod je opravitelných a v těchto případech účtujeme pouze vzniklé náklady. Dávejte ale raději na své šaty pozor, vyhnete se tak nepříjemnostem a my budeme samozřejmě raději, když dostaneme své šaty zpět v pořádku. Svatební šaty si my jako salon nikterak pojistit nemůžeme, protože to nelze, ale Vy, jako zákazník, si můžete sjednat u některých pojišťoven pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě. Doporučujeme využít šatů na převlečení.